W.I.T.C.H. CLUB
W.I.T.C.H. ФОРУМ

Архив УИЧ T5_937818

Join the forum, it's quick and easy

W.I.T.C.H. CLUB
W.I.T.C.H. ФОРУМ

Архив УИЧ T5_937818
W.I.T.C.H. CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Архив УИЧ

Go down

Архив УИЧ Empty Архив УИЧ

Писане  Ирма Пет Авг 07, 2009 8:27 am

Архив УИЧ T5_771268

Гримиране случка с Хей ЛинГримиране - случка с Хей Лин

Да се гримираш, без съмнение е много забавно! Изглеждаш по - хубава и по - голяма.Може би затова родителитеса толкова против гримирането! Най - готино е, когато се гремераш с приятелките си, разменяте си гланц за устни и си подарявате гримове! Да се научиш да се гримираш добре, изисква много време, а онова, което се случи с мен, е нещо твърде обичайно. Купонът е в в осем.Започвам да се гримирам.Не знам, тази работа с грима ми се вижда съмнителна. Но трябва да тичам, ако не искам да закаснея...и на кого се натъквам? На Кърт, който ми задава следните въпроси: 1) Дали не съм паднала по очи върху пейка в парка, на която е имало надпис "Пази се от боята" 2) Дали не съм се била с горила 3) Дали не се правя на голяма госпожица Не му обръщам внимание и си вървя по пътя.Хората ме гледат странно.Досещам се, че май съм прекалила с грима.Връщам се на бегом до вкъщи и си измивам си измивам лицето.Ясно е, ще закъснея за купона с един час.След подобно кофти началопо зле няма на къде! Край

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Архив УИЧ T5_583729

Рошава коса - случка с Ирма


В света съществуват два вида хора: тези, които знаят какво да правят с косата си, и тези, които не знаят.Напимер Корнелия и Хей Лин спадат към първия вид.Имат дълги, красиво падащи, меки и най-важното послушни коси.Косата им стои точно както са я нагласили.Но моята - не! Няма никаква логика - когато я среша надясно - тя стърчи на ляво.Дори и да приложа контрамярка и са обърна посоките - не става! Странно защо се получава така? Един ден стърчи в една посока, на другия - в друга.Мога да да я пусна дълга и да започна да я връзвам на опашка.И това пробвах, но започна да ми пада в очите.Тогава се вбесих и изтичах при фризьора.А след това се вбесих още повече, защото я беше постригал прекалено късо.Отново я пуснах и тя пак започна да ми влиза в очте.Тогава пак се вбесих и изтичах при фризьора.А след това се вбесих още повече, защото... Край



Архив УИЧ T5_900595
Лак за нокти-Случка с Уил

Все едно да се лакираш е най-лесното нещо на света!Един-единствен пътсе опитах да се лакирам ноктите си и лакът потече като змия по палеца ми, по показалеца ми се появиха някави топченца, а пък средния и безименният пръст се оцапах целите и приличаха на огромниечервени нокти на някакъв звяр! Е, с котрето се получи.Толкова за лявата ръка.що се отнася до дясната... и капчица не оспях да сложа! Край


Архив УИЧ T5_555588
Ваканция - случка с Тарани

Цяла година я чакаш и когато най - после дойде, нямаш търпение да й се насладиш! Но по някое време, дкато се подготвя за почивката, семейството ти лудва и всички изпадат в паника.Трябва да видите какво настава вкущи! Майка ми търчи от стая в стая инепрекъснато пита дали сме се приготвили.Татко съвсем избудалява и вечно забравя какво трябва да направи.Междувременно мама ме навиква, че помъкнала толкова много багаж - дори когато моите неща се побират в един куфар, а тя е помъкнала два! И вечно коментира какво съм взела! Налага се да затворя куфара преди да о е докопала, защото иначе тя ще ми смени всичките ми дрехи с такива, каквито тя харесва - а най - често тъкмо аз не мога да понасям! За щастие суматохата преди заминаването трае един - два дни и накрая отпътуваме блаженно към ваканционниня рай! Край

Архив УИЧ CornelianattesЦветни лещи - случка с Корнелия

Тайно.Лично.Защо ли съществуват хора, които не проумяват значенитона тели две прости думи? Вземете например сестрите Гръмпър - Кортни и Бес.В понеделник те отнова атакуваха... Никой не знае как точноса успели да разберат, че виолетовите очи на Кели в действителност визобщо не са такива: тя носи цветни лещи ! Разбира се, на мига раздрънкаха "важната новина" на всички.Кели се почуства толкова неловко ! И за това вчера и аз реших сащо да отида на училище с цветни лещи. Край
Ирма
Ирма
Пазителка
Пазителка

Брой мнения : 24
Точки и рангове : 54043
Join date : 03.08.2009
Age : 24
Местожителство : Българиа, Момчилград

https://witch-forum.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите